Star ADDICT
    Registriraj se & uživaj!
    Candice Swanepoel Wwwq
Star ADDICT
    Registriraj se & uživaj!
    Candice Swanepoel Wwwq
Star ADDICT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 The best way to make your dreams come true is to wake up!


 

 Candice Swanepoel

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Rihanna
Administrator
Administrator
Rihanna


Število postov : 593
DENAR : 10352
Join date : 27/02/2010
Starost : 27
Kraj : MariBor <3 :*

Candice Swanepoel Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Candice Swanepoel   Candice Swanepoel EmptySob Feb 12, 2011 7:10 am

Novice lahko objavlaš KLIK!


Nazadnje urejal/a Selena Gomez Sob Feb 12, 2011 7:15 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://star-addict.niceboard.net
Candice Swanepoel
Moderator
Moderator
Candice Swanepoel


Število postov : 87
DENAR : 106
Join date : 12/02/2011
Starost : 26
Kraj : Forks

Candice Swanepoel Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Candice Swanepoel   Candice Swanepoel EmptySob Feb 12, 2011 7:13 am

Jennifer Aniston: Heidi Montag prepovedala obisk premiere

Heidi Montag je odigrala stransko vlogo v filmu "Just Go With It", v katerem je glavna zvezda Jennifer Aniston.

Candice Swanepoel Jenniferaniston_heidimontag_625_jlp_gt

Sreča zaradi odigrane vloge je splahnela, ko naj bi ji Jennifer prepovedala prisostvovati premieri filma, zato se je 24-letna reality zvezda zdaj potožila medijem.

"Bila sem zelo besna, saj sem si že oblikovala obleko, ki naj bi jo nosila. To je bil moj prvi film, na premiero pa nisem prišla, ker se je Jennifer, ki jo sicer obožujem že celo življenje, zbala, da jo bom zasenčila," je izjavila prelepa Heidi.

Igralkin tiskovni predstavnik je že pohitel z izjavo, da Jennifer ni imela vpliva na seznam povabljencev, zato nima prav nič pri tej odločitvi.

Heidi in njen mož Spencer sta sicer znana kot velika oboževalca medijske pozornosti, zato ne gre dvomiti, da bosta za nekaj minut, ki jih bosta preživela v soju žarometov, naredila prav vse.
Nazaj na vrh Go down
 
Candice Swanepoel
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Star ADDICT :: Novinarji-
Pojdi na: